O firmie

Jeżeli szukasz firmy, która świadczy usługi w zakresie profesjonalnej obsługi elektroinstalacyjnej i udzieli Ci 3 lata gwarancji na wykonaną przez nią instalację elektryczną, to dobrze trafiłeś!

Firma NOVIKTECH wykonuje pomiary elektryczne, bezpieczne instalacje elektryczne, instalacje odgromowe oraz efektowne instalacje oświetleniowe dla klientów indywidualnych, firm i sklepów.

Posiadamy specjalistyczną wiedzęuprawnienia oraz praktyczne umiejętności co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac. To co nas wyróżnia to profesjonalizm, wiedza i doświadczenie!

Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie do końca możesz wiedzieć np. jak optymalnie rozplanować instalację oświetleniową, czy też wybrać osprzęt elektryczny który będzie najodpowiedniejszy do wykończenia Twojego przytulnego domu, w którym chcesz się czuć naprawdę bezpiecznie.

Wychodząc Tobie naprzeciw, nasze usługi elektryczne wzbogacamy nie tylko o bezpłatne doradztwo techniczne. Udzielimy Ci praktycznych rad i wskazówek dotyczących m.in. bezpiecznej eksploatacji, prawidłowego oświetlenia salonu, sypialni czy też przydomowego ogrodu. Dzięki wiedzy inżynierskiej i zastosowaniu przemyślanych rozwiązań technicznych sprawimy, że Twoje rachunki za energię elektryczną zmniejszą się.

Pomożemy Ci przy załatwieniu czynności prawnych związanych z oddaniem instalacji elektrycznej do użytku, a na wykonaną przez nas instalację elektryczną udzielimy Ci 3 lata bezwarunkowej gwarancji!

Jeżeli w swoim domu lub mieszkaniu planujesz założenie nowej bezpiecznej instalacji elektrycznej lub odgromowej, jej modernizację, bądź wymianę możesz się z nami skontaktować. Z przyjemnością Cię wysłuchamy, doradzimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.